YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Selimpaşa Kavşağı-Mahmutbey Gişeler arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında önce İstanbul istikameti çalışmanın bitimi akabinde Edirne istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametlerden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2Dursunbey-Harmancık yolunun 13-14.km.leri arasında (Hondullar Mah. Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 04-05.07.2022 tarihleri 10:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacaktır.
3Kırıkkale-Kırşehir yolunun 30-35.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden (Kırşehir-Kırıkkale) iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Çavdır-Söğüt yolunun 23-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Çavdır-Söğüt istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Gümüşhane-Bayburt yolunun 7-8.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Ezine-Küçükkuyu yolunun 42-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Küçükkuyu-Edremit yönünden çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Beyşehir-Seydişehir yolunun 22-26.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
9Erzincan İl Sınırı-Aşkale yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Diyarbakır-Siverek yolunun 5-6.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
istanbul haber
tuzla haber
boğaziçi haber